توزیع کننده کوکوپیت

تهیه و توزیع کننده کوکوپیت

آغاز پیش فروش کوکوپیت، 75 الی 80 لیتر واقعی، ای سی 0.46، تحویل قطعی تیر ماه 1399.
به دلیل پیک مصرف سفارش خود را زودتر ثبت کنید.
حداقل سفارش 4/5 تن میباشد که معادل یک ماشین خاور است.

توزیع کننده کوکوپیت در بازار ایران این محصول را بیشتر در بسته بندی های قالبی به مشتریان ارائه می دهد. تهیه و تولید کوکوپیت در کشور های خارجی انجام می شود.
امروزه استفاده از کوکوپیت به عنوان یک بستر مناسب برای کشت محصولات باغبانی و کشاورزی مختلف بدون نیاز به خاک مورد توجه بسیاری قرار گرفته است که در واقع به عنوان یک بستر از الیاف میوه نارگیل تهیه می‌شود و می‌تواند در مناطق گرمسیر مورد استفاده قرار گیرند. خاک کوکوپیت دارای انواع و اقسام مختلفی است که می‌توان آن ها را در خاک ها و در بستر های متفاوتی مورد استفاده قرار داد.

توزیع کننده کوکوپیت

 انواع کوکوپیت موجود در بازار

کوکوپیت از نظر ساختاری دارای انواع و اقسام مختلفی هستند.

کوکوپیت فاین و کوکوپیت مدیوم در بازارهای تجاری ایران با قیمت های بیشتری نسبت به کوکوپیت چیپسی مورد خرید و فروش قرار می گیرند. زیرا شاخصه ها و ویژگی های این نوع بسترهای کشت بهتر و مناسب‌تر از کوکوپیت چیپسی هستند.

توزیع کننده کوکوپیت در ایران

کوکوپیت به عنوان یک محصول وارداتی در بازارهای تجاری ایران مورد خرید و فروش قرار می گیرد. توزیع کنندگان کوکوپیت این محصولات را به صورت مستقیم و بدون واسطه از واردکنندگان این محصول که شرکت‌ها و کارخانه‌های بسیار بزرگ هستند، تامین می کنند و آن را در سراسر ایران مورد پخش قرار می‌دهند. توزیع کننده این محصول، کوکوپیت ها را در قالب ها و اشکال مختلف و در بسته بندی های متفاوتی به مشتریان ارائه می دهند.

توزیع کننده کوکوپیت

 قیمت فروش کوکوپیت در بازار

کوکوپیت در بسته بندی های مختلف می تواند دارای قیمت های فروش متفاوتی باشند. عوامل و پارامترهای دیگری در تعیین قیمت کوکوپیت تاثیرگذار هستند که هر یک از آنها می توانند باعث  تغییر قیمت این محصولات شوند.
درصد خلوص قالب‌های کوکوپیت، نوع و روش بسته بندی قالب های کوکوپیت، میزان افزایش حجم و فشردگی قالب های کوکوپیت جزوه پارامترهای تاثیرگذار بر روی قیمت این بستر کشت در بازار های تجاری ایران می باشند.
مشتریان در زمان خرید کوکوپیت باید به مراکز فروش اینترنتی مراجعه کند تا علاوه بر خرید این محصول بتوانند مشخصات کیفی آن را نیز بشناسند و آن را در موارد مختلف مورد استفاده قرار دهند.

توزیع کننده کوکوپیت

کوکوپیت در بازار های تجاری هم به صورت خشک و هم به صورت مرطوب به فروش می‌رسد و استفاده از هر یک از آنها می تواند در بستر کشت های متفاوت مورد استفاده قرار گیرد.
ما در این مرکز در زمینه فروش و ارائه مشاوره در زمینه نحوه استفاده از انواع کوپیت به مشتریان راهنمایی و مشاوره ارائه می دهیم. لذا مشتریان می توانند برای دریافت مشاوره های رایگان این مرکز با پشتیبانی سایت ما در تماس باشند و بتوانند از شرایط فروش ویژه ای که در این مرکز برای آن ها در نظر گرفته شده است، استفاده نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید