کوکوپیت قالبی درجه یک

خرید اینترنتی کوکوپیت قالبی درجه یک

آغاز پیش فروش کوکوپیت، 75 الی 80 لیتر واقعی، ای سی 0.46، تحویل قطعی تیر ماه 1399.
به دلیل پیک مصرف سفارش خود را زودتر ثبت کنید.
حداقل سفارش 4/5 تن میباشد که معادل یک ماشین خاور است.

کوکوپیت قالبی درجه یک در بازار ایران دارای طرفداران بسیار بیشتری نسبت به دیگر اشکال کوکوپیت است. فروش این نوع کوکوپیت از طریق مراکز خرید و فروش اینترنتی در سراسر ایران انجام می‌شوند.
کوکوپیت های قالبی بیشتر در وزن های ۵ کیلوگرمی و در پارت های ۲۴۰ تا ۲۵۰ در بازارهای تجاری ایران یافت می شوند. کوکوپیت های قالبی معمولا در دو نوع فاین و مدیوم متناسب با نیاز مشتری در بازارهای تجاری پیدا می‌شوند.

کوکوپیت قالبی درجه یک

 ویژگی های کوکوپیت های قالبی

کوکوپیت ها در کشورهای هند و سریلانکا تولید می‌شوند و به منظور حمل و نقل آسان این محصولات به صورت فشرده و قالبی  وارد این بازار می‌شوند. کوکوپیت های قالبی دارای ویژگی ها و مشخصات منحصر به فردی هستند که می توانیم آن ها را در موارد زیر به مشتریان شناسایی کنیم:

  • سازگاری با محیط زیست از نظر موارد بهداشتی
  • حفظ مقادیر زیاد آب و تامین رطوبت مورد نیاز گیاه
  • تصریح رشد جوانه زنی و ریشه گیاه
  • جلوگیری از چسبندگی خاک
  • حفظ و ماندگاری مواد مغذی خاک

کوکوپیت قالبی درجه یک

تولید کننده کویت های قالبی در جهان

همان طور که در بحث قبل گفته شد تولید کنندگان اصلی کوکوپیت ها در جهان کشور هند و سریلانکا هستند. تولیدکنندگان این محصول در این کشورها کوکوپیت ها را به صورت قالبی و پر شده با هدف حمل و نقل آسان در اختیار بازاریان قرار می‌دهند.
در این تولیدی ها بعد از تولید محصول در پالت های با تعداد بالا مورد بسته بندی قرار داده می‌شود و برای عرضه به کشورهای مختلف از نظر بسته بندی بسیار مناسب است. ارسال و فروش کوکوپیت های قالبی در حجم ها و تناژهای بالا به کشورهای مختلف مخصوصاً کشور ایران انجام می شود.

کوکوپیت قالبی درجه یک

 فروش عمده کوکوپیت قالبی درجه یک

کوکوپیت های قالبی با کیفیت درجه یک در ایران بیشتر از کشور سریلانکا تهیه می‌شوند. واردکنندگان این محصول بیشتر، کوکوپیت های قالبی در نوع فاین و مدیوم آن را از طریق راه های حمل و نقلی کشور سریلانکا وارد می‌کنند و به منظور فروش آن را در نمایندگی های فعال که در سراسر ایران دایر کردند، مورد عرضه قرار می‌دهند.
در مراکز خرید و فروش عمده کوکوپیت قالبی درجه یک ،بازرگان در زمینه فروش این محصولات مشاوره‌های در بابت کیفیت ها به مشتریان ارائه می دهند. مشتریان می توانند در نهایت با شناختن کیفیت و ویژگی های این محصول آن را با شناخت و آگاهی کامل مورد خریداری قرار دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید