فروش کوکوپیت ارزان

خرید و فروش کوکوپیت ارزان

آغاز پیش فروش کوکوپیت، 75 الی 80 لیتر واقعی، ای سی 0.46، تحویل قطعی تیر ماه 1399.
به دلیل پیک مصرف سفارش خود را زودتر ثبت کنید.
حداقل سفارش 4/5 تن میباشد که معادل یک ماشین خاور است.

فروش کوکوپیت ارزان از طریق بازارهای خرید و فروش مستقیم این محصول در سراسر ایران انجام می شود و رضایت مشتریان را جلب می نماید.

مشخصات خاک کوکوپیت

خاک کوکوپیت در واقع به عنوان نوعی بستر کاشت شناخته شده می باشد. در تولید این نوع بستر خاک از الیاف پوست و پوشش میوه نارگیل استفاده می شود که می تواند به عنوان بهترین بستر کاشت جایگزین خاک و مخصوصا محصولات آن شود.
کوکوپیت دارای قابلیت نگهداری زیاد آب است و استفاده از آن باعث صرفه جویی آب در صنعت کشاورزی می شود. همان طور که می دانید توجه به نوع خاک عامل مهمی در نگهداری اکثر گل و گیاهان است.
با توجه به این که از چه نوع خاکی برای بستر کاشت این محصولات استفاده شود، در صنعت کشاورزی و باغبانی می‌تواند دارای تفاوت های چشمگیری با یکدیگر باشد.

فروش کوکوپیت ارزان

مزیت های استفاده از خاک کوکوپیت

استفاده از بستر خاک کوکوپیت امروزه به عنوان یکی از بستر های کاشت عالی هیدروپونیک، در صنایع باغبانی و کشاورزی دیده می‌شوند. در واقع کوکوبیت امروزه به عنوان یکی از بهترین بسترهای کاشت برای گیاهان شناخته شده است.
بعضی از مزیت های استفاده از این بستر کاشت عبارت است از:

  • صرفه جویی در مصرف آب
  • تهویه مناسب برای خاک
  • عاری از بیماری های خاکزی و آفت
  • ماندگاری بالا
  • محدوده به پاش برای رشد گیاهان
  • کاهش زمان جوانه زنی و رشد سریع ریشه
  • کمک به حفظ محیط زیست

استفاده از خاک کوکوپیت برای چه گیاهانی مناسب است؟

همان طور که در بحث قبل گفته شد خاک کوکوپیت امروزه به عنوان یک بستر کشت عالی در بین صنعتگران باغبانی و کشاورزی شناخته شده می باشد. این نوع خاک به عنوان بستر کشت سیستم هیدروپونیک می‌تواند برای کاشت گیاهان متفاوتی مورد استفاده قرار گیرد.
استفاده از خاک کوکوپیت برای پرورش و کاشت گوجه فرنگی، خیار و پرورش گل های شاخه بریده و گیاهان آپارتمانی بسیار مناسب است.

فروش کوکوپیت ارزان

فروش کوکوپیت ارزان

متاسفانه تولید کوکوپیت در ایران هنوز رایج و شناخته شده نمی باشد. از این رو فروش این محصول به صورت وارداتی است. و می‌تواند در قیمت‌های متفاوتی انجام شود.
فروش کوکوپیت ارزان از طریق سایت‌ها و سامانه‌های اینترنتی امروزه برای تمامی مشتریان آغاز شده است.

فروش کوکوپیت ارزان

قیمت فروش انواع کوکوپیت در بازار ایران

همان طور که اشاره کردیم در ایران کوکوپیت در سطح وسیع تولید نمی شود، از این رو این محصول به صورت عمده از طریق بازرگان های وارد کننده در ایران تامین می شود.
قیمت فروش این محصول در بازارهای تجاری در بازه های زمانی متفاوت و با توجه به نوسانات قیمتی مختلف، دچار نوسانات شدید می‌شود و این نوسانات قیمتی می تواند بسته به نوسانات ارزی و شرایط اقتصادی کشور باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید