خرید کوکوپیت عمده

خرید کوکوپیت عمده قالبی ۵ کیلوگرمی

آغاز پیش فروش کوکوپیت، 75 الی 80 لیتر واقعی، ای سی 0.46، تحویل قطعی تیر ماه 1399.
به دلیل پیک مصرف سفارش خود را زودتر ثبت کنید.
حداقل سفارش 4/5 تن میباشد که معادل یک ماشین خاور است.

خرید کوکوپیت عمده با قیمت مناسب و دست اول را در اینجا انجام دهید. آیا از قیمت روز کوکوپیت در بازار خبر دارید؟ آیا به دنبال خرید کوکوپیت قالبی ۵ کیلوگرمی سریلانکا هستید؟

بهترین و به صرفه ترین روش برای خرید کوکوپیت قالبی، خرید عمده آن است. زیرا فروشنده بر اساس میزان خرید، تخفیفاتی را برای خریدار در نظر می گیرد.

کشاورزان و گلخانه دار ها که مصرف کننده عمده کوکوپیت قالبی هستند، چون برای ایجاد بستری مناسب برای رشد گیاهان مختلف، سبزیجات، میوه ها نیاز به کوکوپیت که فرآورده ای تهیه شده از الیاف نارگیل است دارند، اغلب سعی می کنند از مراکز فروش، خرید کوکوپیت عمده قالبی را با تخفیف ویژه و قیمت باورنکردنی انجام دهند.

لازم به ذکر است به علت وارداتی بودن انواع کوکوپیت هند و کوکوپیت سریلانکا، این دو محصول از نظر قیمتی به شدت وابسته به شرایط ارز در کشور هستند به طوری که در مقاطعی قیمت کوکوپیت دچار نواسانات شدیدی در طی یک ماه حتی می گردد که نمونه آن را در اوایل امسال(۱۳۹۷) شاهد بودیم.

انواع کوکوپیت قالبی

  • کوکوپیت قالبی ۵ کیلوگرمی مربعی
  • کوکوپیت قالبی ۱ کیلوگرمی
  • کوکوپیت قالبی دیسکی

کوکوپیت قالبی کوکوپیت قالبی کوکوپیت دیسکی

همان طور که در بالا مشاهده می کنید، کوکوپیت در قالب های متفاوت با وزن های گوناگون عرضه میگردد که نمونه ۵ کیلوگرمی آن مصرف به مراتب بالاتری را دارد.
منبع: بازار کوکوپیت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید