فروش کوکوپیت ساری

سایت آنلاین فروش کوکوپیت ساری

آغاز پیش فروش کوکوپیت، 75 الی 80 لیتر واقعی، ای سی 0.46، تحویل قطعی تیر ماه 1399.
به دلیل پیک مصرف سفارش خود را زودتر ثبت کنید.
حداقل سفارش 4/5 تن میباشد که معادل یک ماشین خاور است.

سایت آنلاین فروش کوکوپیت در ساری، با فروش غیرحضوری و گسترده سریع این محصول، باعث جذب مشتریان بیشتر و رونق بازارهای خرید و فروش اینترنتی شده است.
کوکوپیت را می توان به عنوان یک بستر کشت مناسب و فشرده از الیاف پوست و پوشش نارگیل، معرفی نمود که در کشورهای جنوب شرقی آسیا مانند هند و سریلانکا تولید می شود.
این محصولات برای اینکه از حمل و نقل آسان برخوردار باشند به صورت قالبی، مکعبی، تخته ای و گرد، فشرده و پرس می شوند و در پالت های ۲۴۰ تا ۲۵۰ تایی به صورت خشک، به کشورهای مختلف صادر می شوند.

فروش کوکوپیت ساری

انواع کوکوپیت موجود در بازار ساری

کوکوپیت ها باتوجه به اجزایی که در بالا به آن ها اشاره نمودیم در سه گروه زیر قرار می گیرند:

  • بافت فایت
  • بافت مدیوم
  • کوکو چیپس

این انواع براساس میزان درصد اجزای کوکوپیت ها تعیین می شوند.

ویژگی های کوکوپیت مرغوب

کوکوپیت ها باید از PH مناسبی برخوردار باشند تا بتوانند در رشد گیاهان، تاثیرات لازم را داشته باشند. کوکوپیت های نامرغوب نمی توانند به خوبی تجزیه شوند و به همین دلیل در مصرف نیتروژن با گیاهان وارد رقابت می شوند.
همچنین کوکوپیت های بی کیفیت و نامرغوب، دارای نمک زیادی می باشند که قبل از استفاده باید شسته شوند. توجه به همه این موارد می تواند در انتخابی مطمئن به شما کمک کند.از طرفی بهتر است برای خرید برند ها و مراکز فروش معتبر را انتخاب نمایید.

فروش کوکوپیت ساری

خرید آنلاین فروش کوکوپیت در ساری

به دلیلی مصرف زیاد کوکوپیت در شهر ساری و طرفدارن زیاد این محصول، نمایندگی ها و فروشگاه های بزرگی به صورت آنلاین، از طرف وارد کنندگان در این شهر، مشغول به کارند.
فروش در این مراکز به صورت عمده و به شکل کانتینری و پالتی انجام می گیرد و به دلیل حجم بالای سفارشات، قیمت بسیار مناسب و دسته اولی از سوی فروشندگان به خریداران ارائه می شود. همچنین ارسال به شهرهای دیگر نیز اگر سفارشات به شکل کانتیری و در حجم بالا باشد نیز از این شهر صورت می گیرد.

فروش کوکوپیت ساری

ویژگی های خرید آنلاین فروش کوکوپیت در ساری

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و بدون محدودیت، سفارش خود را در این مراکز ثبت نمایید و بعد از پیگیری های لازم توسط کارشناسان سایت ها، سفارشات شما در موعد مقرر تعیین شده به دستتان می رسند. همچنین شما در تعیین مکان دلخواه برای تحویل این سفارشات آزاد هستید و فروشندگان موظف اند در هرجایی که شما بخواهید، سفارشاتتان را به دستتان برسانند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید