سایت خرید کوکوپیت

سایت خرید کوکوپیت در شیراز

آغاز پیش فروش کوکوپیت، 75 الی 80 لیتر واقعی، ای سی 0.46، تحویل قطعی تیر ماه 1399.
به دلیل پیک مصرف سفارش خود را زودتر ثبت کنید.
حداقل سفارش 4/5 تن میباشد که معادل یک ماشین خاور است.

سایت های آنلاین زیادی برای خرید کوکوپیت که از کشورهایی مثل سریلانکا وارد می شود وجود دارد.به معتبر بودن سایت در هنگام خرید دقت کنید.

سایت خرید کوکوپیت

موارد مصرف کوکوپیت

کوکوپیت یک نوع بستر کشت هیدروپونیک برای کاشت گوجه فرنگی، خیار، فلفل دلمه ای و گیاهان آپارتمانی مناسب است.
دو کشور تولید کننده خاک کوکوپیت :

  • هند که درختان نارگیل زیادی دارد ولی به دلیل شوری زیاد کوکوپیت آن به ایران صادر نمی شود.
  • سریلانکا که کوکوپیت تولید شده در این کشور مرغوبیت و کیفیت بالایی دارد.

برخی از موارد مصرف کوکوپیت می توان به استفاده در گیاهان گلدانی، تولید گلها، سبزیجات، درختان ودرپروش قارچ اشاره کرد. همچنین به عنوان جایگزین کود گیاهی و برای خاک مرغوب برای گلدان مناسب است.
از کوکوپیت خشک هم می توان برای جذب روغن در زمین های لغزنده استفاده کرد. یکی از ویژگی ها خاص کوکوپیت این است که بسیار آب دوست است و می تواند آب را جذب کند حتی وقتی که کاملا خشک است.
باید توجه داشت که امروزه در ایران از پالم پیت به دلیل ارزان بودن استفاده می شود.کوکوپیت به این دلیل که وارد می شود بخاطر گرانی ارز یک کالای نسبتا گران است. پالم پیت از نخل خرما تولید می شود زیرا در ایران نخلستانهای زیادی وجود دارد.

سایت خرید کوکوپیت

نمایندگی های معتبر کوکوپیت در شیراز

در شیراز کوکوپیت به قیمت مناسب وباکیفیت عالی عرضه می شود.در نمایندگی های معتبر فروش، کوکوپیت بصورت کانتینری یا پالتی ارائه می شود. وارد کنندگان کوکوپیت از کشورهایی مثل سریلانکا در شیراز نمایندگی دارند و کشاورزان می توانند به این نمایندگی ها معتبر مراجعه کنند.
برای اینکه بتوانید با قیمت مناسب کوکوپیت را خریداری کنید بهترین کار این است که به نمایندگی های معتبر در شیراز رجوع کنید.

سایت خرید کوکوپیت

خرید اینترنتی کوکوپیت در شیراز

خرید انواع کوکوپیت در شیراز بصورت اینترنتی نیز صورت می گیرد. نمایندگی های واردکننده کوکوپیت در شیراز با ایجاد وبسایت، اقدام به خریدو فروش این کالا می کنند. خرید وفروش اینترنتی به صرفه جویی در زمان کمک می کند و در خرید اینترنتی با توجه به اینکه بدون واسطه است کالا بصورت ارزانتری ارائه می شود.
دقت در امن بودن سایت یکی از مسائلی است که در خرید اینترنتی باید به آن توجه کرد. درسایت های اینترنتی کوکوپیت را بصورت فله یا کیسه ای سفارش دهید تا برایتان در کمترین زمان ممکن ارسال شود.
در سایت ما نیز این امکان وجود دارد و مدیران فروش بصورت شبانه روزی پشتیبانی میکنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید