عرضه کوکوپیت تهران

شرکت عرضه کوکوپیت تهران

آغاز پیش فروش کوکوپیت، 75 الی 80 لیتر واقعی، ای سی 0.46، تحویل قطعی تیر ماه 1399.
به دلیل پیک مصرف سفارش خود را زودتر ثبت کنید.
حداقل سفارش 4/5 تن میباشد که معادل یک ماشین خاور است.

عرضه کوکوپیت تهران از طریق فروشگاه ها و  نمایندگی های پخش مستقیم انجام می‌شود. قیمت فروش کوکوپیت در بازار تهران نسبت به دیگر شهرهای ایران پایین تر است.
امروزه استفاده از خاک کوکوپیت در بسیاری از گلخانه ها به عنوان نوعی بستر کشت هیدروپونیک دیده می‌شود. استفاده از خاک کوکوپیت برای کاشت گوجه فرنگی، خیار، فلفل دلمه ای و پرورش گل و گیاهان آپارتمانی بسیار مناسب است.

عرضه کوکوپیت تهران

  موارد مصرف کوکوپیت

کوکوپیت به عنوان یک بستر کشت هیدروپونیک دارای موارد مصرف بسیار زیادی است که آن ها را در ادامه شرح خواهیم داد:

  • استفاده از کوکوپیت به عنوان جایگزین کود گیاهی
  • استفاده از کوکوپیت به عنوان خاک مرغوب برای گلدان
  • کوکوپیت برای رشد گیاه قارچ لازم و حیاتی است.
  • کوکوپیت به عنوان جاذب کننده خوب و قوی می‌تواند برای جذب روغن در زمین های لغزنده استفاده شود.
  • از کوکوپیت به عنوان بستر در محل های نگهداری حیوانات برای جذب فضولات حیوانی استفاده می‌شود.
  • کوکوپیت دارای شاخصه اسیدی است و ph آن برای برخی از گیاهان بالاست ولی اکثر گیاهان از جمله توت‌فرنگی و گل های شاخه بریده می توانند در این خاک رشد کنند.
  • کوکوپیت بسیار آبدوست است و می تواند آب را جذب کند و از این نظر در طرح بهینه سازی مصرف آن کمک شایانی به کشاورزان می نماید.

عرضه کوکوپیت تهران

 عرضه کوکوپیت تهران

کوکوپیت به عنوان محصول وارداتی شناخته شده می باشد و این محصول هیچ منبع تامین در داخل ایران ندارد، از این رو عرضه این محصول در شهرهای مختلف ایران توسط واردکننده های متفاوتی انجام می‌شود. بیشترین وارد کنندگان این محصول دارای شرکت ها و نمایندگی های بسیار بزرگ هستند که می‌توانند این محصولات را از طریق سایت ها و سامانه های اینترنتی به صورت مستقیم در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند.

عرضه کوکوپیت تهران

 قیمت فروش کوکوپیت تهران

همان طور که در بحث قبلی اشاره کردیم کوکوپیت در بازار ایران به عنوان یک محصول کاملاً وارداتی مورد معامله قرار می گیرد. وارداتی بودن این محصول می تواند با توجه به نوسانات ارزی در کشور دارای نوسانات شدیدی از نظر قیمتی شود و قیمت فروش این محصول و وابستگی خاصی به نوسانات ارزی کشور پیدا می کند.
قیمت فروش انواع کوکوپیت در بازار تهران نسبت به دیگر شهرهای ایران مناسب تر است زیرا این محصول در این شهر در انبار های بزرگی نگهداری می شوند. بزرگترین انبارهای نگهداری کوکوپیت در ایران در این شهر وجود دارند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید