عرضه کوکوپیت در شیراز

شرکت عرضه کوکوپیت در شیراز

آغاز پیش فروش کوکوپیت، 75 الی 80 لیتر واقعی، ای سی 0.46، تحویل قطعی تیر ماه 1399.
به دلیل پیک مصرف سفارش خود را زودتر ثبت کنید.
حداقل سفارش 4/5 تن میباشد که معادل یک ماشین خاور است.

شرکت عرضه کوکوپیت در شیراز محصول کوکوپیت مدیاف را به صورت عمده و تناژ بالا به خریداران آن در سراسر کشور عرضه می کند. این سایت یکی از فعالین متخصص در زمینه فروش انواع کوکوپیت در کشور است.
کوکوپیت در ایران به دو دسته اصلی تقسیم می شود. کوکوپیت وارداتی و کوکوپیت ایرانی. کوکوپیت خارجی که بستر کشت تولید شده از پوست نارگیل است، در صورتی که کوکوپیت ایران یا همان پالم پیت، که از هسته خرما تولید می شود و در بازار ایران عرضه می گردد. شیراز یکی از مراکز فروش کوکوپیت در کشور به شمار می رود.

عرضه کوکوپیت در شیراز

ویژگی خاک مناسب برای رشد گیاهان

افرادی که مشغول به کار تولید گل و گیاه هستند و یا در منزل پرورش گل های زینتی دارند، همیشه این سوال در ذهنشان وجود دارد، که چه نوع خاک و یا بستری برای گیاه تولیدی آن ها موثر و مناسب است.
همانطور که می دانید هر گیاهی برای تغذیه و رشد، از خاک و املاحی که در آن وجود دارد، تغذیه می کند. اما اگر این بستر و یا خاک مناسب نباشد، بدون شک گیاه آسیب خواهد دید.
امروزه بستر های کشت بدون خاک، بسیار مورد توجه هستند و برای گیاهان زینتی بیشتر از بستر های خاک بدون کشت، مانند کوکوپیت استفاده می کنند. اگر اطلاع کافی از گیاه خود و اینکه چه نوع خاکی برای آن مناسب است، ندارید، می توانید با فروشنده های بستر کشت بدون خاک مشاوره انجام دهید.

چرا کوکوپیت برای خاک استفاده می شود؟

اگر از کوکوپیت استفاده کرده باشید، حتما می دانید که این بستر بهترین شرایط را برای رشد گیاه و ریشه آن فراهم می کند، اما نه برای هر گل و یا گیاهی.
برای مثال برای نشا گل های کاکتوس از کوکوپیت استفاده می کنند، اما به دلیل اینکه کوکوپیت آب را در خود نگه می دارد، باید بعد از مرحله نشا، خاک آن عوض شود تا موجب پوسیدگی ریشه کاکتوس نگردد.
کوکوپیت باعث تخلخل در خاک شده و همچنین رطوبت خاک را برای طولانی مدت نگه می دارد، تا گیاه به آبیاری زیاد نیاز نداشته باشد.

عرضه کوکوپیت در شیراز

خاک کوکوپیت و پیت ماس

کوکوپیت و پیت ماس هر دو می توانند یک بستر مناسب برای کشت یک گیاه باشند. کوکوپیت خاک سبکی است، اما پیت ماس خاکی است سنگین، که دارای مواد مغذی بسیاری است.
استفاده از این دو ترکیب، می تواند برای گیاه شرایط رشد فوق العاده ای را فراهم کند. این ترکیب بیشتر برای گیاهان آپارتمانی مصرف دارد.

عرضه کوکوپیت در شیراز

مراکز عرضه کوکوپیت در شیراز

اگر در شیراز هستید و نیاز به خرید کوکوپیت به صورت عمده دارید، حتما از طریق سایت ها اقدام کنید، تا به راحتی بتوانید مرکز فروش مناسب را پیدا کنید. هر کدام از فروشنده های کوکوپیت شاید در فروش این محصول اختلاف قیمت داشته باشند، و شما نمی دانید کدام یک بهترین کوکوپیت را عرضه می کنند. در این مواقع بهترین مسیر، خرید از شرکت های عرضه کننده معتبر و قابل اعتماد است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید