شرکت کوکوپیت درجه یک

شرکت کوکوپیت درجه یک بدون واسطه

آغاز پیش فروش کوکوپیت، 75 الی 80 لیتر واقعی، ای سی 0.46، تحویل قطعی تیر ماه 1399.
به دلیل پیک مصرف سفارش خود را زودتر ثبت کنید.
حداقل سفارش 4/5 تن میباشد که معادل یک ماشین خاور است.

شرکت کوکوپیت درجه یک بدون واسطه محصولات معتبرترین تولیدکننده ها مانند هند را، در کشور بدون واسطه عرضه می کند. کوکوپیت درجه یک پاسیفیک به صورت قالبی در بسته بندی نایلونی را از ما بخواهید.
در بازار فروش محصولات کشاورزی، به وفور می توان بستر های کشت را مشاهده کرد که برای کاربرد های مختلف عرضه می شوند. کوکوپیت یکی از بستر های کشت است، که کود نیست و نمی توان گفت مواد مغذی را برای گیاه به همراه دارد، اما نوع هندی و سریلانکایی آن سرشار از پتاسیم است، به همراه خاک مورد استفاده قرار می گیرد.
کوکوپیت مزایای بالاتری از یک کود را برای گیاه به همراه دارد. به طوری که با وجود کوکوپیت در خاک، گیاه و ریشه آن به راحتی نفس کشیده و کمترین میزان آب را مصرف خواهند کرد. در بخش های بعدی بیشتر با کوکوپیت آشنا خواهید شد.

شرکت کوکوپیت درجه یک

آشنایی با کوکوپیت

کوکوپیت بستر کشت هیدروپیک مناسبی است، که برای گیاهان تهیه می شود. این بستر شرایطی را برای گیاه فراهم می کند، که خاک به تنهایی این شرایط را نمی تواند به وجود آرود و یا فراهم کند.
بنابراین استفاده از بستر های مناسب، می تواند فواید مضاعفی را برای تولید کننده در برداشته باشد. از بستر کوکوپیت بیشتر برای گیاهان زینتی، کشت توت فرنگی و گوجه فرنگی می توان استفاده کرد. البته ناگفته نماند، که کوکوپیت برای بذر و نشا بهترین گزینه خواهد بود.

مزیت های استفاده از کوکوپیت چیست؟

کوکوپیت به عنوان یک افزودنی در خاک استفاده می شود، که اگر مرغوبیت کافی را نداشته باشد، بدون شک در رشد گیاه تاثیرگذار خواهد بود. اما اگر کوکوپیت دارای نمک کافی بوده و الیاف درجه یکی داشته باشد، هم باعث تسریع در رشد آن شده و هم در استفاده از آب و هوا به گیاه کمک فراوانی خواهد کرد.
تولید کوکوپیت امروزه در ایران نیز انجام می گیرد. اما خاستگاه اصلی کوکوپیت در کشور هند و سریلانکاست، که کوکوپیت این دو کشور به بسیاری از کشور های دنیا صادر می گردد.
کوکوپیت با توجه به وزن کمی که دارد، در خاک تخلخل ایجاد کرده و این امر باعث تبادل آب و هوا در ریشه گیاه می شود و رشد آن را دوچندان می کند. این یکی از مهمترین ویژگی های کوکوپیت برای خاک است.

شرکت کوکوپیت درجه یک

کشور های تولید کننده کوکوپیت

کوکوپیت در جهان یکی از بستر های کشت پرطرفدار است و سالانه برای تولید بسیاری از محصولات از کوکوپیت استفاده می شود. اما در دنیا تنها دو کشور تولید کننده کوکوپیت هستند.

  1. هند
  2. سریلانکا

کشور هند درختان نارگیل بسیاری دارد، اما یکی از مشکلاتی که کوکوپیت های هندی دارند، شوری آن ها بالاست و برای استفاده باید، شسته شوند. قابل ذکر است که ایران محصولات این کشور را کمتر خریداری می کند.
اما سریلانکا کشور برتر در تولید کوکوپیت است، که محصول این کشور شوری کمتری داشته و در سریعترین زمان ممکن در آب حجم گرفته و باز می شود.

شرکت کوکوپیت درجه یک

شرکت کوکوپیت درجه یک در انواع مختلف

در ایران علاوه بر واردات کوکوپیت، تولید آن نیز انجام می گیرد. که هر کدام از این محصولات توسط شرکت های تولید کننده و عرضه کننده آن در کشور در حال انجام است. مجموعه مدیاف، تولید کننده و عرضه کننده انواع کوکوپیت های وارداتی و تولید داخل است، که هم به صورت فله ای و هم به صورت قالبی عرضه محصول دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید