شرکت کوکوپیت قابل اعتماد

شرکت کوکوپیت قابل اعتماد در کشور

آغاز پیش فروش کوکوپیت، 75 الی 80 لیتر واقعی، ای سی 0.46، تحویل قطعی تیر ماه 1399.
به دلیل پیک مصرف سفارش خود را زودتر ثبت کنید.
حداقل سفارش 4/5 تن میباشد که معادل یک ماشین خاور است.

شرکت کوکوپیت قابل اعتماد در کشور، با تولید، واردات و عرضه انواع کوکوپیت مرغوب، سهمی خوبی از بازارهای فروش را به خود اختصاص داده است.
کوکوپیت به عنوان یک بستر کشت مناسب برای محیط های گلخانه ای و گلدانی به شمار می رود. این بستر با الیاف پوست و پوشش میوه نارگیل آماده می شود و به صورت فشرده و شکل های مختلف به بازار عرضه می شوند.
مصرف کننده نهایی می تواند با افزودن مقدار مشخص آب به الیاف فشرده کوکوپیت، آن را برای مصرف آماده سازد. به عنوان مثال بعد از اضافه کردن آب، هر ۱ کیلو کوکوپیت فشرده به ۱۵ لیتر کوکوپیتمرطوب و آماده مصرف تبدیل می شود. کوکوپیت از اجزا و انواع مختلفی تشکیل می شود که در ادامه به توضیح آن می پردازیم.

شرکت کوکوپیت قابل اعتماد

انواع مختلف کوکوپیت

در انواع مختلف کوکوپیت تولید شده اجزای متنوعی وجود دارد که ممکن است همه این اجزا یا یکی از آن ها در کوکوپیت موجود باشد.

  • پیت
  • الیاف
  • چیپس

سه جز اصلی کوکوپیت می باشند که با توجه به درصد این مواد در کوکوپیت تولید شده انواع مختلفی از جمله:

  • بافت فاین
  • بافت مدیوم
  • کوکو چیپس

در بازار موجود است. این سه نوع کوکوپیت در ایران بیشترین میزان مصرف را دارند.

شرکت کوکوپیت قابل اعتماد

شرکت کوکوپیت قابل اعتماد در کشور

کوکوپیت های موجود در بازار بیشتر وارداتی هستند و از کشورهای هند و سریلانکا وارد می شوند. این کشورها دارای درختان نارگیل زیادی هستند و به همین دلیل کوکوپیت تولید بیشتری در این مکان ها دارد.
کوکوپیت سریلانکا دارای شوری کمتری از نوع هندی خود می باشد و سرعت بازشدن و حجم گیری بیشتری نیز دارد. کوکوپیت هندی به دلیل شوری زیادی که دارد در ایران خریداری نمی شود.دلیل این شوری آبشویی نمودن کوکوپیت با آب دریا می باشد.
شرکت های وارد کننده بسیاری وظیفه تامین نیاز بازار را به عهده دارند ولی باید در انتخای این شرکت ها دقت لازم را داشت تا نوع کوکوپیت مرغوب و کاربردی را به شما تحویل دهند.

شرکت کوکوپیت قابل اعتماد

قیمت کوکوپیت قابل اعتماد در کشور

قیمت این محصول با توجه به وزن های مختلفی که دارد، متفاوت است. همچنین کیفیت این کوکوپیت ها در قیمت گذاری بسیار تاثیر گذار می باشد و باعث بالا و پایین رفتن قیمت ها می شود.
این قیمت ها همچنین با توجه به نوسانات بازار ارز نیز تغییر می کنند. قیمت انواع کوکوپیت را می توان از نمایندگی های رسمی فروش این محصول به صورت آنلاین دریافت نمود و یا با مراجعه حضوری که کاری زمانبر است، لیست قیمت ها را مشاهده کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید