فروشگاه کوکوپیت

فروشگاه کوکوپیت درجه یک در ایران

آغاز پیش فروش کوکوپیت، 75 الی 80 لیتر واقعی، ای سی 0.46، تحویل قطعی تیر ماه 1399.
به دلیل پیک مصرف سفارش خود را زودتر ثبت کنید.
حداقل سفارش 4/5 تن میباشد که معادل یک ماشین خاور است.

فروشگاه کوکوپیت در ایران ، امروزه بیشتر به صورت اینترنتی محصولات با کیفیت درجه یک در اختیار مشتریان و مصرف کنندگان خود در سراسر ایران قرار می دهد.

مشخصات خاک فشرده کوکوپیت

کوکوپیت در بازارهای تجاری بیشتر به صورت فشرده شده و پرس شده عرضه می شود. این خاک دارای شاخصه ها و ویژگی های منحصر به فردی است که از طرف مشتریان مورد ارزیابی و بررسی قرار می گیرد و تولید عمده کوکوپیت در واقع مواد اولیه کوکوپیت است که به صورت فشرده شده تولید و روانه بازار می‌شود.
علت فشرده کردن و پرس کردن این محصولات در اصل سهولت در حمل و نقل و کاهش هزینه های آن است. همان طور که می دانید تولید کوکوپیت از پوست درخت نارگیل انجام می شود و با سرعت های مختلف که روی این پروسه تولید انجام می‌شود، این محصول در سازه های ریز و درشزت متفاوتی در بازارها موجود است.

فروشگاه کوکوپیت

طیف کاربردی انواع کوکوپیت

از کوکوپیت در مصارف متعددی به عنوان یک بستر کشت آلی استفاده می شود که ما در ادامه برخی از این مصارف را برمی شماریم:

  • تولید نشا
  • تولید صیفی جات مانند گوجه فرنگی، فلفل دلمه،
  • کشت توت فرنگی
  • پرورش انواع گل زینتی
  • تولید گل هایی با مرغوبیت بالا

فروشگاه کوکوپیت

قیمت فروش کوکوپیت در بازار

کوکوپیت در بازار ایران بیشتر به صورت قالبی تعیین می شود،  و به فروش می رسد. قیمت این محصول به صورت قالبی معمولا در قالب های ۵ کیلویی مورد تعیین و بررسی قرار می گیرد.
قیمت فروش کوکوپیت در ایران دارای تغییرات و تحولات بسیار زیادی می شود، زیرا این محصول به صورت وارداتی در بازارهای تجاری تامین می شود و هر لحظه می‌تواند قیمت آن را با توجه به تغییر قیمت ارز در ایران دچار تغییر شود.

فروشگاه کوکوپیت

فروشگاه کوکوپیت در ایران

کوکوپیت امروزه در بین کشاورزان و گلخانه داران به صورت عمده شناخته شده می باشد و استفاده از این محصول به عنوان یک بستر کشت هیدروپونیک در سطح وسیعی انجام می گیرد.
فروشگاه کوکوپیت در ایران امروزه بسیار گسترده شدند و فعالیت‌های بسیار ویژه‌ای در مراکز فروش اینترنتی و حضوری به مشتریان  ارائه می گردد.
در فروشگاه های اینترنتی کوکوپیت این محصول در انواع و اقسام مختلف برای مشتریان به نمایش گذاشته می‌شود و در بسته بندی های متنوع و به صورت لیست قیمت مشخص شده ای به مشتریان ارائه می گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید