پیت ماس درجه یک

فروش اینترنتی پیت ماس درجه یک

آغاز پیش فروش کوکوپیت، 75 الی 80 لیتر واقعی، ای سی 0.46، تحویل قطعی تیر ماه 1399.
به دلیل پیک مصرف سفارش خود را زودتر ثبت کنید.
حداقل سفارش 4/5 تن میباشد که معادل یک ماشین خاور است.

پیت ماس در کشاورزی مدرن نقش مهمی دارد همچنین به سبب ویژگی هایی که دارد از جانب کشاورزان مورد توجه قرار می گیرد.شما می توانید از طریق فروش اینترنتی پیت ماس درجه یک ، محصول را خریداری نمایید.

پیت ماس درجه یک

اسفاگنوم ها خزه ها و جلبک هایی هستند که پیت ماس از آنها حاصل می شود. اسفاگنوم حاوی ضد قارچ طبیعی با کاربرد جلوگیری از مرگ گیاه است. در واقع ترکیبات پیت ماس از بازمانده های انباشته شده ی جانوران و گیاهان است.این ماده دارای عناصری چون نیتروژن،پتاسیم و فسفر است.

پیت ماس درجه یک

مزایای استفاده از پیت ماس

  1. قابلیت جذب آب به میزان بالا
  2. حاوی مواد آلی
  3. قابلیت ضد قارچی
  4. تسهیل جذب مواد غذایی
  5. سرعت بخشیدن به رشد گیاه
  6. کمک به بهتر شدن ساختار خاک
  7. جلوگیری از هدر رفتن آب
  8. کم شدن مصرف کود

در کنار مزایای فراوان پیت ماس باید در نظر داشته باشید ترکیب پیت ماس با کوکوپیت کیفیت آن را مختل می کند البته که این ترکیب کردن توسط عده ای از مصرف کنندگان انجام می شود.

پیت ماس درجه یک

فروش اینترنتی پیت ماس درجه یک

پیت که معمولا به طور عمده در کشورهای اروپای شمالی همچون لتونی و استونی یافت می شود از دسته نیازهای گلخانه داران است و این قشر مصرف کنندگان عمده ی پیت ماس درجه یک هستند.
برای خرید پیت ماس اگر شرایط و یا قصد خرید حضوری را ندارید می توانید به سادگی و با سرعت خرید خود را به صورت اینترنتی انجام دهید و ضمن دریافت محصول متناسب با نیاز از مشاوره های پشتیبانی نیز بهره مند شوید.
همچنین خرید بی واسطه از طریق اینترنت در کاهش هزینه ها نیز موثر است. انواع زیادی پیت ماس در بازار موجود است و نکته مهم این است که حین خرید به عدم وجود ناخالصی در ترکیبات دقت کنید تا فایده و تاثیر محصول کم نشود. در مجموع قیمت انواع پیت ماس بسته به کیفیت و میزان خالص یا ناخالص بودن آن دارد.

پیت ماس درجه یک

پروسه ی عملکرد پیت ماس

پیت ماس به عنوان یک تهویه کننده عمل می کند،که کار تهویه را هم به صورت محیطی و هم به صورت طبیعی پیش می برد. همچنین با تنظیم هوا و رطوبت در اطراف ریشه های گیاه شرایطی را فراهم می آورد تا رشد بهتر اتفاق بیفتد.
پیت ماس رطوبت و اکسیژن را به خوبی جذب می کند و دلیل این امر ساختار سلولی منحصر به فرد آن است. برای سنجش وزن پیت ماس از واحد کیلوگرم استفاده می شود. پیت ماس با افزایش مواد ارگانیک به خاک از سخت شدن آن جلوگیری می کند و عملکرد کمپوست را افزایش می دهد که سبب کاهش انتشار بوی بد می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید