لیست عمده قیمت کوکوپیت

لیست عمده قیمت کوکوپیت در کشور

آغاز پیش فروش کوکوپیت، 75 الی 80 لیتر واقعی، ای سی 0.46، تحویل قطعی تیر ماه 1399.
به دلیل پیک مصرف سفارش خود را زودتر ثبت کنید.
حداقل سفارش 4/5 تن میباشد که معادل یک ماشین خاور است.

لیست عمده قیمت کوکوپیت را می توانید بصورت اینترنتی و توسط فروشگاه های آنلاین داشته باشید، کوکوپیت به ایران وارد می شود وقیمت بالایی به دلیل گران شدن ارز دارد.

تولید کوکوپیت در ایران

خاک از مهمترین عامل برای یک کشت خوب می باشد،اینکه از چه خاکی استفاده کنیم از اهمیت بالایی برخوردار است. مشکلات کم آبی درایران از عواملی است که استفاده از کوکوپیت را ضروری کرده است.

لیست عمده قیمت کوکوپیت

کوکوپیت نوعی بستر کاشت تهیه شده از الیاف تنه درختان نارگیل است که به عنوان کشت هیدروپونیک خانگی و صنعت کشاورزی استفاده می شود. کوکوپیت به عنوان یک بستر مناسب برای کشت در کشور ما وارد می شود زیرا نارگیل در ایران تولید نمی شود.
مزایای استفاده از کوکوپیت :

  • باعث صرفه جویی آب در صنعت کشاورزی میشود چون بیست برابر وزن خود آب را در خود نگه می دارد و مانند اسفنج عمل می کند.
  • کوکوپیت از تهویه خوبی برخوردار است و هوا را به خوبی در خود عبور میدهد.
  • الیاف نارگیل در سطح بالایی رشد می کند به همین دلیل عاری از هرگونه بیماری است به همین دلیل کوکوپیت از آفت وبیماری به دور است.
  • کوکوپیت عمر بالایی دارد بین چهار تا ده سال می توان از آن بعنوان بستر کشت استفاده کرد.
  • کوکوپیت با توجه به این که یک ماده آلی است و برمحیط زیست اثر بدی ندارد به همین دلیل بعد از مدتی به طبیعت بر می گردد.

لیست عمده قیمت کوکوپیت

قیمت عمده کوکوپیت درکشور

همانطور که گفتیم کوکوپیت در ایران وارد می شود و در سالهای اخیر به دلیل تحریم ها وبالا رفتن ارز قیمت کوکوپیت چند برابر شده است. به همین دلیل تولید پالم پیت در ایران به دلیل وجود نخلستان ها زیاد تر شده است.
کوکوپیت بصورت عمده در فروشگاه های عمده فروشی و بصورت پنج کیلویی عرضه می شود. برای خرید عمده کوکوپیت به نمایندگی های فروش این کالا در سراسر ایران مراجعه کنید.هرچقد کیفیت کوکوپیت بالاتر باشد قیمت آن نیز بالاتر است.

لیست عمده قیمت کوکوپیت

عمده فروشی اینترنتی کوکوپیت

در فروشگاه آنلاین اینترنتی می توانید بصورت عمده کوکوپیت را با  قیمت مناسب خریداری کنید هرچند که قیمت کوکوپیت به دلیل گران شدن ارز روز به روز در حال افزایش است.
در فروشگاه های اینترنتی میتوانید مشخصات کالا را مطالعه کنید و نظرات کاربران را بخوانید تا خرید با اطمینان بیشتری داشته باشید. جهت خرید و فروش انواع کوکوپیت بصورت عمده با مدیران فروش ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید