خرید کوکوپیت تبریز

مراکز خرید کوکوپیت تبریز

آغاز پیش فروش کوکوپیت، 75 الی 80 لیتر واقعی، ای سی 0.46، تحویل قطعی تیر ماه 1399.
به دلیل پیک مصرف سفارش خود را زودتر ثبت کنید.
حداقل سفارش 4/5 تن میباشد که معادل یک ماشین خاور است.

خرید کوکوپیت تبریز از طریق مراکز فروش اینترنتی انواع کوکوپیت وارداتی برای تمامی مشتریان امکان پذیر شده است. کوکوپیت بستر مناسب برای کشت نهال های مختلف است. این محصول از الیاف نارگیل به صورت فشرده شده تهیه می شود.

خرید کوکوپیت تبریز

 این محصول در اشکال مختلفی در بازارهای تجاری موجود است که می توانیم آنها را در دسته های زیر تقسیم بندی کنیم:

  • کوکوپیت در شکل مکعب های فشرده
  • کوکوپیت در قالب های کوچک
  • کوکوپیت در قالب های تخته ای
  • کوکوپیت در قالب صفحات گرد

مزیت های استفاده از کوکوپیت

استفاده از کوکوپیت امروزه با هدف تخلخل هوایی عالی در بین کشاورزان به وضوح دیده می شود. الیاف نارگیل زمانی که از آب اشباع شوند، می‌توانند تخلخل هوایی بسیار خوبی را دارا باشند و با این کاربرد صحیح می توانند موجب افزایش رویش بذر ریشه و گل در گیاهان شوند.

خرید کوکوپیت تبریز

استفاده از این شاخص در بخش صیفی جات به خصوص گوجه فرنگی و در بخش تولید گل های شاخه بریده بخصوص گل های رز می‌تواند فواید قابل توجهی را از آن کشاورزان نمایند. نگهداری بسیار خوب  رطوبت، یکی دیگر از ویژگی‌های خاکهای کوکوپیت است.
ظرفیت نگهداری آب در قالب کوکوپیت ۷ تا ۱۰ لیتر است و این رطوبت نسبت به پالم پیت ها بسیار زیاد است و باعث می‌شود که گیاه در شرایط آب و هوایی خشک طاقت بسیار زیادی داشته باشد و کیفیت آن حفظ شود. بهینه یکی دیگر از ویژگی ها و شاخصه های منحصر به فرد، خاک های کوکوپیت است.
کوکوپیت برخلاف دیگر بسترهای کشت رطوبت را در خود نگه می دارد.  همین شاخص باعث می شود که در زمان استفاده از این بستر نیازی به آبیاری مکرر در فواصل کوتاه نباشد و از این رو در مصرف آب صرفه جویی کامل انجام می شود. کاهش زمان جوانه زنی و رشد سریع ریشه ها به عنوان مهمترین شاخصه کوکوپیت ها در بین فعالان کشاورزی مورد ارزیابی قرار می گیرد.
کیفیت ذاتی الیاف نارگیل به گونه ای است که می توانند  با در دسترس قرار دادن آب و هوای بهینه رشد سریع و تکثیر ایده آل جوانه زنی کمک کنند. در بسیاری از موارد این کیفیت ذاتی باعث می شود که ریشه ها به سرعت رشد کرده و در طول سال بتوانند جوانه زنی خوبی را از خود نشان دهند.

خرید کوکوپیت تبریز

 خرید کوکوپیت تبریز

با افزایش تقاضا در بازارهای تجاری خرید و فروش انواع کوکوپیت این محصول در شهرهای مختلف ایران همچون تبریز مورد داد و ستد و معامله قرار می گیرد. خرید کوکوپیت در تبریز از طریق فروشگاه های حضوری و نمایندگی های پخش مستقیم می تواند برای مشتریان دارای کاهش هزینه های منحصر به فرد می باشند.
مشتریان جهت خرید کوکوپیت در تبریز می توانند هم از طریق نمایندگی های پخش به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی در این مرکز اقدام نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید