مرکز پخش پیت ماس

مرکز پخش پیت ماس درجه یک

آغاز پیش فروش کوکوپیت، 75 الی 80 لیتر واقعی، ای سی 0.46، تحویل قطعی تیر ماه 1399.
به دلیل پیک مصرف سفارش خود را زودتر ثبت کنید.
حداقل سفارش 4/5 تن میباشد که معادل یک ماشین خاور است.

پیت ماس نوعی ماده ی آلی که تولید شده از تجزیه ی بقایای خزه ای موسوم به اسفاگنیوم است،برای خرید پیت ماس درجه یک می توانید به مراکز پخش مراجعه نمایید.

پیت ماس

پیت ماس متشکل از مواد فیبری مرده است،در لغت این واژه به معنای خزه تورب است. پیت ماس زمانی تشکیل می شود که خزه یا ماس یا دیگر موجودات زنده در باتلاق های توربی طی چند هزار سال تجزیه شوند.
پیت ماس به سبب فرآیند طولانی تشکیل منبع تجدید ناپذیر محسوب می شود. پیت ماس قابلیت بالایی در حفظ رطوبت خاک دارد و می تواند تا بیست برابر وزن خود آب جذب کند. PH پیت ماس در محدوده ی خنثی است.

مرکز پخش پیت ماس

کاربردهای پیت ماس

از کابردهای این ماده آلی و پر خاصیت می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  1. پیت ماس برای ایجاد بستر مناسب رشد گل های آپارتمانی مانند کاکتوس کاربرد دارد.
  2. قدرت جذب رطوبت بالا که سبب می شود رطوبت بستر خاک حفظ شود.
  3. حفظ کود و جلوگیری از آبشویی
  4. پیت ماس به دلیل مقادیر بالای مواد آلی سبب بهبود خاک می شود.
  5. به علت ویژگی هایی که پیت ماس دارد در ترکیب گل های آپارتمانی بسیار کاربردی و تاثیر گذار است.گل هایی مانند بن سای،انواع کاکتوس،بنفشه آفریقایی،کاج مطبق و سایر گیاهان.
  6. همچنین پیت ماس می تواند بستری مناسب برای محصولات گلخانه ای مانند خیار و گوجه ی گلخانه ای باشد.

مرکز پخش پیت ماس

مرکز پخش پیت ماس درجه یک

پیت ماس رنگ ها،جنس ها و بافت های مختلفی دارد.رنگ سیاه،سفید و قهوه ای سری رنگ های پیت ماس هستند که تفاوتشان به علت تفاوت در میزان مواد آلی و بافت پیت ماس است.
همچنین سایز بافت های مختلف برای کاربرد های مختلف است. قیمت این محصول به نوع و شرکت تولید کننده ی آن بستگی دارد.پیت ماس معمولا بر اساس واحد لیتر خرید و فروش می شود و هر لیتر آن حدودا معادل ۳۴۰ گرم است.

مرکز پخش پیت ماس

عرضه پیت ماس در بازار اغلب در بسته بندی های ۷۰ و ۸۰ لیتری و یا ۲۰۰ و ۳۰۰ لیتری است. برای دریافت پیت ماس با کیفیت و موثر حتما پیت ماس درجه یک را از مرکز پخش معتبر خریداری نمایید و تا حد امکان از خرید پیت ماسی که با ماده ی دیگری مخلوط شده است پرهیز کنید.
در بازار پیت ماس را در انواع مختلفی مشاهده می کنیم،هر کدام از این انواع برای گیاهان خاصی هستند و کاربردهای متفاوتی دارند و شما باید متناسب با نیازتان پیت ماس مورد نظرتان را خریداری نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید