کوکوپیت فوق العاده

نمایندگی کوکوپیت فوق العاده

آغاز پیش فروش کوکوپیت، 75 الی 80 لیتر واقعی، ای سی 0.46، تحویل قطعی تیر ماه 1399.
به دلیل پیک مصرف سفارش خود را زودتر ثبت کنید.
حداقل سفارش 4/5 تن میباشد که معادل یک ماشین خاور است.

کوکوپیت فوق العاده می تواند دارای تاثیرات بسیار مثبتی در صنعت کشاورزی باشد. این محصول را مشتریان بیشتر می‌توانند از طریق نمایندگی های پخش مستقیم در اختیار داشته باشند.

مشخصات کوکوپیت فوق‌العاده

امروزه کوکوپیت به عنوان جایگزین مناسب برای کودهای گیاهی و به عنوان بستر کشت ایده آل برای انواع گیاهان و صیفی جات ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. در تولید این بستر کشت از الیاف فشرده پوست میوه نارگیل استفاده می شود.

کوکوپیت فوق العاده

محصولاتی که در تولید این بستر کش مورد استفاده قرار می گیرند شامل مواد تشکیل دهنده زیر هستند:

  • الیاف: نخ های با ضخامت کم و طول متفاوتی هستند.
  • چیپس ذرات به هم چسبیده هستند که می توانند دارای اندازه چیپس خوراکی باشند.
  • پیت دانه های ریز با ابعاد ۱ تا ۵ میلی متر و به رنگ قهوه ای تیره موجود هستند.

در بسیاری از نمونه‌های کوکوپیت که با کیفیت فوق العاده تولید می شوند این اجزا به طور کلی دیده می‌شود. کوکوپیت فوق‌العاده می تواند تاثیرات بسزایی را در عملکرد و نحوه رشد گیاهان مختلف پیاده سازد، از این رو استفاده از این محصول می تواند دارای ارزش اقتصادی بسیار بالایی در بین کشاورزان و باغداران باشد.
استفاده از کوکوپیت به عنوان بستر کشت هیدروپونیک در کاشت و تولید گوجه فرنگی، خیار، فلفل دلمه، توت فرنگی و در بخش گیاهان تزئینی و آپارتمانی دیده می شود.

کوکوپیت فوق العاده

 فروش کوکوپیت فوق العاده

کشور هند و سریلانکا به عنوان عمده ترین تولید کنندگان کوکوپیت در جهان شناخته شده می باشند. کیفیت تولید کوکوپیت تعیین شده در این کشورها با یکدیگر متفاوت است، و از این رو در بازارهای تجاری مشتریان متفاوتی نسبت به این محصولات وجود دارند.
فروش کوکوپیت فوق العاده برای ایران از طریق برندهای سریلانکایی تامین می‌شود و کشور سریلانکا در زمینه تولید کوکوپیت فوق العاده نسبت به برند های هندی دارای کیفیت های بهتر هستند و استفاده از کوکوپیت های تولید شده در این کشور در بازارهای تجاری ایران بیشتر دیده می شود.

کوکوپیت فوق العاده

قیمت کوکوپیت در بازار ایران

کوکوپیت به عنوان یک محصول وارداتی  در بازار های ایران تامین می‌شود و هیچ منبع تامینی در خود ایران برای این محصول وجود ندارد. قیمت فروش کوکوپیت در بازار ایران بسته به پارامترها و فاکتورهای بسیار زیادی مورد تغییر و تحول قرار می‌گیرد.
یکی از مهمترین پارامترهای که در این زمینه می‌تواند تاثیرات مثبت و بسزایی داشته باشد، تغییرات و نوسانات قیمت ارز است. همانطور که می دانید نوسانات قیمت ارز در ایران بسیار زیاد است و در هر بازه ای می‌تواند جنبه مثبت و منفی متفاوتی داشته باشد.
وارد کنندگان کوکوپیت در بازار ایران بیشتر در زمینه این بازار با نوسانات ارز درگیر می‌شوند و با شناخته شدن این بازار سعی می‌کنند محصولاتی با قیمت مناسب در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید