واردات کوکوپیت خرما درجه یک

واردات کوکوپیت خرما درجه یک

آغاز پیش فروش کوکوپیت، 75 الی 80 لیتر واقعی، ای سی 0.46، تحویل قطعی تیر ماه 1399.
به دلیل پیک مصرف سفارش خود را زودتر ثبت کنید.
حداقل سفارش 4/5 تن میباشد که معادل یک ماشین خاور است.

واردات کوکوپیت خرما درجه یک به ایران انجام می شود؟ تولید کنندگانی در ایران وجود ندارند که انواع کوکوپیت خرما درجه یک را تولید و با بهترین قیمت روانه بازار فروش کرده تا دیگر نیازی به واردات آن از کشور های دور و نزدیک به ایران نباشد؟
واردات کوکوپیت خرما درجه یک به ایران صورت نمی گیرد. بلکه خیلی از کشور های دور و نزدیک، وارد کننده کوکوپیت خرما درجه یک ایرانی بوده و این روز ها در صنعت کشاورزی و گلخانه داری از آن استفاده می کنند.
چون ایران خود تولید کننده اصلی کوکوپیت خرما می باشد، دلیلی بر واردات آن و پرداخت هزینه های گزاف وجود ندارد و افراد از تولیدات داخلی می توانند با بهترین قیمت، انواع کوکوپیت خرما را با درجه بندی کیفی مختلفی تهیه نمایند.
در ادامه بیشتر راجع به کوکوپیت خرما در بازار صحبت خواهیم کرد.

واردات کوکوپیت خرما درجه یک

کوکوپیت خرما یا پالم پیت

پالم پیت یا همان کوکوپیت خرما که این روز ها توجه کشاورزان و گلخانه داران زیادی را به خود جلب کرده است، از ضایعات نخل خرما تهیه می شود. کوکوپیت خرما یا پالم پیت را می توان جایگزین کوکوپیت نارگیل و دیگر بستر ها قرار داد که هزینه زیادی بابت خرید آن ها صرف می شود و به راحتی هم در دسترس نیستند.
فشرده این ضایعات در قالب هایی با وزن های مختلف، بستر مناسبی را برای رشد گیاهان فراهم می آورد. این محصول به خاطر اینکه روند تولیدش در ایران صورت می گیرد، ویژگی های زیر را داراست:

 1. به راحتی در دسترس قرار می گیرد.
 2. ارزان قیمت است.
 3. در تمامی مراکز فروش امکان خریداری آن وجود دارد.

و … .

شرکت واردات کوکوپیت خرما درجه یک

کوکوپیت خرما درجه یک ایرانی را کشور های زیادی خریدار هستند. برای همین، با شرکت های واردات کوکوپیت خرما درجه یک ایرانی قرارداد کرده و سالانه از این طریق پاسخگوی نیاز بازار خود هستند.
کشور های زیر، واردات کوکوپیت خرما درجه یک ایرانی را انجام می دهند:

 • عراق
 • افغانستان
 • پاکستان
 • آذربایجان

و … .

واردات کوکوپیت خرما درجه یک

کوکوپیت خرما درجه یک چه ویژگی دارد؟

در صورتی کوکوپیت خرما یا پالم پیت در زمره بستر های درجه یک و مرغوب قرار می گیرد که ویژگی های منحصر به فردی داشته باشد. مانند:

 1. دارای شوری مناسب باشد.
 2. PH آن مابین ۵٫۶ و ۵٫۷ قرار داشته باشد.
 3. تخلخل زیادی داشته باشد.
 4. ارگانیک بوده و روند تولید طبیعی داشته باشد.

و غیره.

واردات کوکوپیت خرما درجه یک

خرید کوکوپیت خرما صادراتی

کوکوپیت خرما صادراتی بهتر است از مراکز خرید معتبر تهیه شود. مراکز خرید اینترنتی کوکوپیت خرما صادراتی و مناسب برای مصرف داخلی، سایت بازار کوکوپیت ایران است که اکثراً با آن در بازار مجازی آشناییت دارید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید