وارد کننده کوکوپیت

وارد کننده کوکوپیت درجه یک

آغاز پیش فروش کوکوپیت، 75 الی 80 لیتر واقعی، ای سی 0.46، تحویل قطعی تیر ماه 1399.
به دلیل پیک مصرف سفارش خود را زودتر ثبت کنید.
حداقل سفارش 4/5 تن میباشد که معادل یک ماشین خاور است.

شرکت های وارداتی کوکوپیت ایرانی با احداث کارخانه هایی در سریلانکا اقدام به تولید درجه یک کوکوپیت می کنند و این محصول را به ایران وارد می کنند.

وارد کننده کوکوپیت

واردات کوکوپیت درجه یک به ایران

کوکوپیت یک نوع از بستر کشت است که توسط الیاف میوه نارگیل ساخته می شود.کوکوپیت معمولا بصورت فشرده به بازار ارائه می شود و مشتری با افزودن آب به این الیاف فشرده آنها را برای استفاده آماد می کند.
بعد از افزودن آب، هر یک کیلوگرم کوکوپیت فشرده می تواند به پانزده لیتر کوکوپیتی که دارای رطوبت است تبدیل شود. کوکوپیت به ایران وارد می شود زیرا نارگیل در ایران تولید نمی شود و اگر هم تولید شود بصورت خیلی نادر است.
کشور سری لانکا بیشترین صادر کننده انواع کوکوپیت به ایران است که درواقع از نظر کیفیت درجه یک است.کشور هند در رتبه دوم صادرات کوکوپیت به ایران است که آن هم از کیفیت مطلوبی برخوردار است.
البته باید توجه داشت که وارادات به دلیل بالا بودن ارز در ایران بسیار گران تمام میشود و کالایی که دست مشتری می رسد قیمت بیشتری دارد و این گرانی روز به روز به دلیل تورم بیشتر می شود.
به همین دلیل در سالهای اخیر تولید کوکوپیت ایرانی یا همان پالم پیت بصورت گسترده افزاش پیدا کرده است. مزایای کوکوپیت ایرانی (پالم پیت ) نسبت به کوکوپیت وارداتی :

  • مواد غذایی که درپالم پیت موجود است بیشتر از کوکوپیت است
  • جذب آب در پالم پیت به مراتب کمتر از کوکوپیت است
  • پوسیدگی پالم پیت از کوکوپیت بیشتر است
  • کوکوپیت با جذب آب حجمش زیاد می شود ولی پالم پیت این خاصیت را ندارد

وارد کننده کوکوپیت

شرکت های کوکوپیت درجه یک ایرانی

برخی از شرکت های ایرانی با بهره گیری از مدیران لایق ایرانی و سریلانکایی در کشور سریلانکا اقدام به تاسیس کارخانه هایی در زمینه تولید کوکوپیت با مواد اولیه درجه یک می نمایند.
این شرکت ها برای مشتریان این امکان را فراهم می کنند که با کاشت انواع بذر کوکوپیت زیر نظر کارشناسان تولید، بسته بندی و ارسال گردد. نمایندگی ها این شرکت ها در ایران کوکوپیت درجه یک را به مشتریان عرضه می کنند.

وارد کننده کوکوپیت

عرضه اینترنتی کوکوپیت وارداتی

شرکت هایی که کوکوپیت را به ایران وارد می کنند توسط سایت های فروشگاهی اقدام به فروش کوکوپیت به صورت اینترنتی می کند. عرضه اینترنتی همیشه برای مشتریان از نظر قیمت مقرون صرفه تر از خرید حضوری است. در این سایت میتوانید کوکوپیت وارداتی را سفارش دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید