کوکوپیت شیراز عمده

پخش کننده کوکوپیت شیراز عمده

آغاز پیش فروش کوکوپیت، 75 الی 80 لیتر واقعی، ای سی 0.46، تحویل قطعی تیر ماه 1399.
به دلیل پیک مصرف سفارش خود را زودتر ثبت کنید.
حداقل سفارش 4/5 تن میباشد که معادل یک ماشین خاور است.

پخش کننده کوکوپیت شیراز عمده انواع کوکوپیت پیت ماس، پالم پیت و… تولید داخل و وارداتی را از طریق نمایندگی های خود عرضه می کند. کوکوپیت گلخانه، گلدان و باغبانی را در تناژ های بالا از سایت های معتبر تهیه کنید.
هیدروپونیک بستر کشتی است که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و به جای خاک از این بستر ها استفاده می کنند. برای مثال در گلخانه ها برای تولید محصولات مختلف با بهره برداری بالا، به جای خاک از بستر های کشت هیدروپونیک استفاده می کنند. کوکوپیت یکی از بستر های هیدروپونیک است، که به همراه سایر افزودنی ها به کار می آید. علاوه بر کوکوپیت، بستر کشت پرلیت و پیت ماس نیز بسیار استفاده می شوند.

کوکوپیت شیراز عمده

همه چیز درباره کوکوپیت

خاک به تنهایی بیش از حد فشرده است، که این فشردگی مانع از ورود آب و هوای کافی به ریشه گیاه می شود و می تواند آسیب جدی به گیاه وارد کند.
حتی هستند برخی از گیاهان که به خاک و آب متفاوتی نسبت به سایر گیاهان نیاز دارند، که این امر باید توسط یک متخصص شناسایی شده و از بستر های کشت مناسب برای حل این مشکل استفاده گردد.
کوکوپیت، این افزودنی بسیار باارزش که از پوست نارگیل تهیه می شود، می تواند تمامی مشکلات فوق را حل کرده و یک بستر عالی برای رشد گیاه فراهم کند. در این صورت هم آب کافی همیشه در اختیار گیاه هست و هم ریشه با تخلخلی که در خاک ایجاد می شود، می تواند هوای کافی در اختیار داشته باشد.

خاک کوکوپیت را از کجا می توان خرید؟

خاک کوکوپیت هم به صورت قالبی و بلوک شده و هم به صورت باز و بدون قالب توسط شرکت های تولید کننده و وارد کننده عرضه می گردد. اما یک نکته مهم که باید حین خرید خاک کوکوپیت رعایت کنید، خرید از شرکت های معتبر است که بتوانید هم بهترین نوع خاک کوکوپیت را تهیه کنید و هم اینکه در مورد استفاده از این خاک برای گیاهان مختلف، مشاوره تخصصی در این زمینه را نیز دریافت کنید.

کوکوپیت شیراز عمده

شرکت پخش کوکوپیت در ایران

شرکت عرضه کننده و وارد کننده مدیاف، خاک کوکوپیت در انواع ایرانی و خارجی را با بالاترین کیفیت ها در سطح کشور از جمله شیراز عرضه می کند. جهت ارتباط از اقصی نقاط کشور، می توانید به راحتی از طریق سایت این مجموعه اقدام کنید. خرید خود را هم به صورت عمده و هم به صورت جزئی از طریق فروشگاه های این مجموعه می توانید پیگیری کنید.

کوکوپیت شیراز عمده

لیست قیمت کوکوپیت شیراز عمده

قیمت عمده کوکوپیت های وارداتی به پارامتر های مختلفی وابسته است. محصول وارداتی با توجه به اینکه قیمت آن شدیداً وابسته به نوسانات ارزی است، می تواند در هر مقطع زمانی قیمت متفاوتی داشته باشد. جهت خرید عمده کوکوپیت شیراز در انواع مختلف ایرانی و خارجی، می توانید از طریق کارشناس سایت، استعلام قیمت را دریافت کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید