فروشنده های کوکوپیت

بهترین فروشنده های کوکوپیت مرغوب در ایران

آغاز پیش فروش کوکوپیت، 75 الی 80 لیتر واقعی، ای سی 0.46، تحویل قطعی تیر ماه 1399.
به دلیل پیک مصرف سفارش خود را زودتر ثبت کنید.
حداقل سفارش 4/5 تن میباشد که معادل یک ماشین خاور است.

بهترین فروشنده های کوکوپیت مرغوب در ایران شرکت های بازرگانی و وارد کننده هایی میباشند که ضمن رعایت معیار هایی همچون قیمت مناسب و رعایت استندارد های آزمایشگاهی اطلاعات کاملی در رابطه با میزان مصرف و محصول مورد نیاز داشته باشند تا مشتری میزان دقیقی از کالا خریداری کند تا باعث ضرر و زیان نشود.

کوکوپیت ۵ کیلو گرمی سریلانکا

حدود ۷۰ سال پیش یک کشاورز سریلانکایی پس از خشک شدن ناگهانی درختان نارگیلی که در مزرعه اش وجود داشت تصمیم گرفت که هر جور شده جلوی خسارتی که دیده است را بگیرد سپس اقدام به خرد کردن درختان خود کرد و آن ها را در زمین کشاورزی اش به ارتفاع ۱۰ سانتی متر پخش کرد بعد از این که اولین بارانی که زد کشاورز مشاهده کرد که درخت هایی که خرد کرده بود تا به عنوان یه خاک معمولی از آن استفاده کند، بسیار حجیم شده اند بعد از این اتفاق و حجم گرفتگی بالا تصمیم گرفت تا با دوستان خود این مسئله را در میان گذارد چند سال بعد تمامی مردم روستا و شهر های اطراف آن کشاورز را میشناختند و درخت های نارگیلی که بلا استفاده شده بودند نزد کشاورز میاوردند و کشاورز آن ها را در قالب های فشرده ای تحویلشان میداد. بعد ها که این محصول فرا گیر شد و وارد تولیدات بالا شد در قالب های پنج کیلویی آن را به عرضه در آوردند

شرکت های فروشنده کوکوپیت

با توجه به افزایش روز به روز نیاز مشتریان به بستر کشت همچون کوکوپیت شرکت های بسیاری برای ارائه این محصول به مشتریان تاسیس گردیدند. شرکت های که اقدام به واردات این محصول را داشتند و دارند هر کدا م هدف مشخص خود را دنبال میکردند عده ای به دنبال ارزانی و دیگری به فکر گرانی خلاصه هر شرکتی ایده خاص خود را دنبال میکرد این کار باعث گردید محصول های متنوع با قیمت های متفاوت وارد بازار ایران شود. با توجه به وابسته بودن کوکوپیت به ارز بین المللی پس از گران شدن ارز و بالا رفتن قیمت کوکوپیت و کم شدن قدرت خرید مردم در خرید این محصول وارد کنندگان سعی کردند تا با ارز دولتی قیمت کالا را پایین آورند که این ایده مورد تایید دولت قرار نگرفت، عده ای سعی کردند کیفیت را قربانی قیمت بکنند و بالعکس که آن هم جواب نداد واین شرکت ها رو به نابودی رفتن و مشتریان خود را از دست دادند و اما شرکت هایی نیز بودند که با تلاش های شبانه روزی خود سعی کردند تا هزینه های خود نظیر کرایه و مالیات و ارزش افزوده ای که به کالا تعلق میگرفت را کاهش دهند و بدون کاهش کیفیت محصول خود را ارزان تر به دست مشتری برسانند.

خرید کوکوپیت قالبی در کرج

استان البرز به دلیل دارا بودن آب و هوا و خاک مناسب برای کشاورزی زمین های وسیعی را در اشغال کشاورزی و کشت گلخانه ای دارد از همین سو بستر کشت و امکانات در دسترس نیاز هر کشاورز میباشد. کرج به دلیل قرار گرفتن در مرکز ایران و نزدیکترین شهر به پایتخت و ارزان تر بودن نرخ کرایه های حمل و نقل و اجاره در آن مورد توجه بسیاری از تولید کنندگان و عرضه کنندگان انواع محصولات قرار گرفته است. با توجه به تجربیاتی که در دست بنده است خریداران هر محصول از این که باری را که خریداری میکنند به دنبال کاهش پرداختی کرایه وحتی عدم پرداخت میباشند این مسئله باعث شده در کرج نیز به عرضه مستقیم کوکوپیت پرداخنه شود تا کشاورزان عزیز بتوانند با هزینه کمتری بستر کشت خود را تهیه کنند.
کوکوپیت مناسب برای کشت های گلخانه ای میباشد و تمامی کسانی که به کشت گلخانه ای مشغول میباشند اطلاعات نسبی با این محصول دارند که سبب شده مراکز توزیع این محصول در کلان شهر ها و مراکز کشاورزی احداث گیرد.

قیمت یک بسته کوکوپیت

قیمت خاک کوکوپیت در تمام دنیا متفاوت میباشد و به عواملی که در ادامه اشاره میکنیم بستگی دارد.

  • میزان گنجایش آب در هر پنج کیلو گرم
  • کشور سازنده که کوکوپیت را فراوری میکند وطبق آنلیز میفرست
  • نوع شست وشو ومقدار شوری یا همان EC
  • زمان باز شدن کوکوپیت و سیراب شدن آن که به معنای رسیدن به حداکثر ظرفیت میباشد
  • شرکتی که از آن خریداری میکنید و انصاف داشتن فروشنده که طبق کیفیتی که ارئه میدهد با شما حساب کند
  • میزان خرید شما. تمامی شرکت ها برای تشویق مشتری به خرید بیشتر یک نموداری را تعریف کردن که میزان خرید شما نسبت به قیمت تناسب داشته باشد
  • عرضه بدون واسطه. هر چه کالا بیشتر دست به دست شود طبیعتا میزان قیمت آن نیز افزایش پیدا میکند
  • کرایه. نزدیکی شما به مرکز فروش که اگر شما هرچه دور تر باشید کرایه حمل و نقل بیشتر میشود

کسانی هم که قصد خرید این محصول را برای مصرف خانگی یا برای چندین گلدان کوچک دارند از خریدشان منصرف شوند به دلیل اینکه کوکوپیت در ایران تقریبا در تمام ایران به صورت عمده صورت میگیرد و سفارشی باید بالای ۵۰۰ کیلو گرم داشته باشند.
البته میتوانید کوکوپیت ایرانی یا همان پالم پیت را میتوانید زیر ۱۰۰ کیلو نیز خریداری نمائید.
کوکوپیت را شما میتوانید در ایران به صورت عمده اگر در نظر بگیرید از ۲۵ هزار تومان موجود میباشد تا ۳۸ هزار تومان.
اگر فروشنده های کوکوپیت سنجش قیمت را بر حسب کیفیت واقعی محصول در نظر گرفته باشند اختلاف قیمتی که مشاهده میکنید در رابطه با کیفیت آن نیز بسیار فاحش است. به طوری که با یک آزمایش بسیار کوچک شاهد اختلاف انواع کوکوپیت میشوید.
هر وارد کننده ای نیز یک شهر را برای انبار داری انتخاب میکنند. که تقریبا این انبار ها در کلان شهر ها وجود دارد و برای مشتری هایی که سفارش بالا میخواهند از گمرکی که در بندر وجود دارد میفرستند تا ارزان تر شود.
البته اگر مقدار خرید شما کم باشد با توجه به در نظر گرفتن کرایه، اگر همان از انبار خریداری کنید به صرفه تر باشد. قیمت منصفانه هر کیلو از کوکوپیت خوب و درجه یک به صورت عمده برابر با کیلویی ۷۳۰۰ میباشد. البته با توجه به نبود ثبات در بازار ایران این قیمت را فقط شما در تاریخ ۹۸/۰۶/۰۷ در نظر بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید