تولید کوکوپیت در ایران

تولید کوکوپیت در ایران

آغاز پیش فروش کوکوپیت، 75 الی 80 لیتر واقعی، ای سی 0.46، تحویل قطعی تیر ماه 1399.
به دلیل پیک مصرف سفارش خود را زودتر ثبت کنید.
حداقل سفارش 4/5 تن میباشد که معادل یک ماشین خاور است.

آیا تولید کوکوپیت در ایران انجام میشود؟ کوکوپیت ایران از چه متریالی ساخته میگردد؟ برای اطلاع از اخبار مربوط به تولید کوکوپیت در ایران و قیمت آن و خرید و فروش آن در بازار سراسر کشور میتوانید وارد همین سایت شوید.

آیا کوکوپیت در ایران تولید میگردد

تصور عده زیادی از کوکوپیت ایرانی تولید آن در کشور است. همان طور که میدانید مواد اولیه کوکوپیت از پوست میوه نارگیل است و این میوه در ایران تولید نمیگردد.
از آنجایی که کشورهای هند و سریلانکا ( تولید کنندگان اصلی کوکوپیت ) صادرات مواد اولیه کوکوپیت به سایر کشورها را ممنوع کرده اند لذا انحصار تولید کوکوپیت برای خودشان است.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]با این وجود احتمال تولید کوکوپیت نارگیل در آینده در ایران نیز وجود دارد.[/box]
اما محصولی به نام پالم پیت در ایران تولید میگردد که میتواند جایگزین کوکوپیت گردد. در واقع کوکوپیت ایرانی همان کوکوپیت خرما یا پالم پیت است.

قیمت کوکوپیت ایران چقدر است؟

قیمت کوکوپیت ایران یا همان پالم پیت بر حسب وزنی تعیین میگردد. در حال حاضر قیمت پالم پیت در هر کیلو بسته به کیفیت و حجم سفارش بین ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ تومان است.
با توجه به وضعیت ارز در کشور و قیمت کوکوپیت که چند برابر شده است با ارتقا کیفیت پالم پیت میتوان آن را جایگزین کوکوپیت کرد.

نحوه فروش کوکوپیت ایران به چه صورت است؟

کوکوپیت ایران یا همان پالم پیت به دو صورت فله ای و قالبی در بازار عرضه میگردد که لازم به ذکر است از نظر کیفیت نمونه های مختلف این محصول در بازار شرایط متفاوتی دارند.
برخی از پالم پیت های قالبی با انجام فرایندهای مختلف و بهره گیری از بخش خاصی از نخل خرما دارای کیفیتی کاملاً مشابه کوکوپیت شده با تفاوت چشمگیر در قیمت فروش.
جالب است بدانید که نمونه های درجه یک پیت خرما دارای ۶۰ لیتر حجم و خواصی چون ضد قارچ بودن هستند که چنانچه تولید کننده نشا یا انواع محصولات هیدروپونیک هستید پیشنهاد میدهیم از این نمونه های پالم پیت استفاده کنید.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]در بالا ویدئویی از نمونه کوکوپیت ایرانی درجه یک مشاهد میکنید که با تلاش های دو ساله به نتیجه قابل قبولی رسیده است.[/box]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید